FAQ i Pomoc

Aby założyć darmowe konto, skorzystaj z formularza rejestracyjnego dostepnego na naszej stronie. Mozesz także skontaktować sie z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza kontaktowego. Nasz doradca chetnie pomoże Ci założyć konto i wyjasni wszystkie wątpliwosci.

Po zalogowaniu się w serwisie jako sprzedający lub kupujący możesz bezpłatnie korzystać z możliwości zamieszczania ogłoszeń sprzedaży, przeglądania zamieszczonych ogłoszeń oraz składania ofert zakupu bezpośrednio u sprzedających. Wszystkie oferty są weryfikowane przez administratora pod kątem zgodności z regulaminem platformy a w szczególności pod kątem pewności pochodzenia surowca żyta hybrydowego.

Aby skontaktować się ze sprzedającym wystarczy użyć formularza kontaktu zamieszczonego na platformie przy danym ogłoszeniu lub skorzystać z zamieszczonego maila albo kontaktu telefonicznego.

Aby skontaktować się z kupującym wystarczy użyć formularza kontaktu zamieszczonego na platformie przy danym kupującym lub skorzystać z zamieszczonego maila albo kontaktu telefonicznego.

Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz!

+48 71 39 27 300

KWS Lochow Polska Sp. z o.o.


Kondratowice
ul. Słowiańska 5
57-150 Prusy

+48 71 39 27 300